Erasmus Student Network Polska jest organizatorem Konkursu Fotograficznego Discover Europe 2018

english version
Jury Północ

Stepan Rudik – fotografik, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, członek Związku Polskich Artystów Fotografików – laureat wielu konkursów realizowanych w Polsce, na Ukrainie i w Rosji. Jest dwukrotnym zdobywcą pierwszych nagród w ramach Wielkopolska Press Photo. Uczestnik wielu międzynarodowych wystaw.

 

Tomek Kaczmarek — fotografik, specjalista marketingu internetowego oraz wykładowca Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od kilku miesięcy zamienia swoją pasję w sposób na życie, prowadzi agencję kreatywną Artistic MESS (artisticmess.pl), gdzie z jego nieocenionym wspólnikiem zajmują się tworzeniem filmów i zdjęć.

 

Jacek Połczyński — fotografią pasjonuje się od najmłodszych lat, jednak nieco bardziej świadomie od 2008 roku (kiedy to stał się posiadaczem swojej pierwszej cyfrowej lustrzanki Sony Alfa 350).  Obecnie fotografuje aparatami Sony Alfa 77  i pełnoklatkowym Sony Alfa 7. W praktyce często używa do zdjęć telefonów komórkowych dedykowanych fotografom (Lumia 1020; Huawei 9). Prodziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu od roku 2013, jako pracownik etatowy od roku 1995 pracuje w WSB. Generalnie, jako fotoamator, nie biorze udziału w konkursach fotograficznych, poza niektórymi konkursami National Geographic, głównie z powodu braku czasu.